×

Figyelmeztetés

Nem sikerült betölteni az XML-fájlt

Opening and ending tag mismatch: meta line 11 and head

Opening and ending tag mismatch: secion line 175 and section

EntityRef: expecting ';'

EntityRef: expecting ';'

EntityRef: expecting ';'

Opening and ending tag mismatch: meta line 10 and html

Premature end of data in tag meta line 9

Premature end of data in tag meta line 8

Premature end of data in tag meta line 7

Premature end of data in tag head line 6

Premature end of data in tag html line 5

Felhívás - Polgári védelmi szervezet létszámának bővítésére

Tisztelt Tokodaltárói Lakosok!

A Sarpi Dorog Környezetvédelmi Kft. (hulladékégető) és a Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Nyrt. veszélyeztető hatása miatt településünk I. katasztrófavédelmi osztályba került, ezért a jelenleg 25 fővel működő polgári védelmi szervezet létszámát 50 főre kell növelni.

Várjuk azon tokodaltárói lakosok jelentkezését, akik szívesen részt vennének a polgári védelmi szervezet munkájában. A szervezet tagjai évente 1-2 alkalommal a Katasztrófavédelmi Igazgatóság által szervezett képzéseken vesznek részt, ahol tájékoztatást kapnak feladataikról.

Bízunk benne, hogy településünket sem természeti, sem ipari katasztrófa nem sújtja a jövőben, de a felkészülés és a megelőzés egyik módja a polgári szervezet felállítása és a helyi lakosok, állampolgárok aktív szerepvállalása.

Kérem, hogy aki kedvet érez a polgári védelmi szervezet munkájában való részvételre jelezze ezt a szándékát a Polgármesteri Hivatalban (Tokodaltáró, József Attila utca 31., Tel: 33-505- 635, e-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.) legkésőbb 2017. október 20-áig.


Kérdéseikre a Hivatal munkatársai készséggel állnak rendelkezésükre.

Tokodaltáró, 2017. október 3.

Petrik József
polgármester

ASP pályázat

Tájékoztató

Tájékoztató videó a helyes csatornahasználatról

Képre kattintva megtekinthető a videó!

 

Időjárás

Tokodaltáró

Go to top